Akcesoria

Hargassner posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii wykorzystującej biomasę na cele grzewcze. Ich osiągnięcia oraz know-how sprawiają, że technologia nie ma równych sobie - tylko najlepsze pomysły i rozwiązania zapewniają najlepsze wyniki. 

smart
Tablet
LambdaTouch
FR40
LCD
Zbiornik4
Zbiornik2
Zbiornik3
Zbiornik1
WS210
energimerking-212x300

Bufory ciepła, zasobniki C.W.U.

Bufory ciepła, zasobniki C.W.U.

Bufor SP, HSP lub Solar SW 1+2 od 500 – 4000 Litrów

Bufor SP, HSP lub Solar SW 1+2 od 500 – 4000 Litrów

Ten bufor warstwowy jest optymalnie dostosowany w szczegółach jego wykonania do schematów sterowania i hydrauliki Hargassnera. Szczególną zaletą jest zintegrowany arkusz warstwy zwrotnej, który gwarantuje dokładną stratyfikację temperatury podczas załadunku i rozładunku. Zintegrowane paski czujników umożliwiają specyficzne dla systemu, precyzyjne pozycjonowanie czujników, optymalizując w ten sposób procesy sterowania.
Ponadto wszystkie zbiorniki buforowe Hargassner wyposażone są w króćce przyłączeniowe 2x90 w rzędzie. Zastosowano 4 pary gniazd przyłączeniowych (z izolacją gniazdową) dzięki czemu mogą być połączone równolegle. Efektywna izolacja z włókniny o grubości 120 / 140 mm oraz atrakcyjny wygląd urządzenia.

Zalety

  • Dodatkowa płyta dla optymalnego wykorzystania bufor

  • Listwa zaciskowa dla łatwej instalacji czujnika

  • NOWOŚĆ: izolacja z włókniny, twardy płaszcz i nasadka

  • mniejsze zapotrzebowanie na miejsce

  • specjalne wprowadzenie od góry dla kabli czujników

Zasobnik C.W.U. Nano-WS210

Zasobnik C.W.U. Nano-WS210

Klasa efektywności energetycznej

B

Ten zasobnik ciepłej wody marki Hargassner charakteryzuje się zoptymalizowaną powierzchnią grzewczą i został specjalnie opracowany do połączenia z kotłem pelletowym Nano-PK. Urzeka z jednej strony doskonale skoordynowanym wyglądem a z drugiej strony szybką instalacją. Dzięki zestawowi połączeń można go zainstalować i uruchomić w jak najkrótszym czasie. Przekonuje krótkim czasem nagrzewania i wysoką wydajnością.

Systemy sterujące

Wygodne regulatory pokojowe

Chciałbyś zmienić ustawienia swojego systemu grzewczego lub odczytać bieżący stan swojego kotła bez odwiedzania kotłowni? Chcesz żeby w Twoim domu zagościło inteligentne ogrzewanie? Żaden problem! Nowe, praktyczne regulatory zdalnego sterowania zapewniają to. Prosty, intuicyjny i optycznie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!
LCD FR35 Backlight: Za pomocą regulatora LCD można odczytać temperaturę w pomieszczeniu, temperaturę zewnętrzną i temperaturę kotła.  możesz włączyć i wyłączyć obiegi grzewcze i oczywiście ustawić różne tryby ogrzewania. FR35 może być używany jako regulator pokojowy albo ogólny. Funkcjonalna dioda kontrolna informuje o aktualnym stanie systemu grzewczego.
Regulator z wyświetlaczem dotykowym FR40: Wszystkie funkcje sterownika kotła dostępne z poziomu regulatora pokojowego. Można regulować wszystkimi dostępnymi funkacjami jak na sterowniku kotła.

Zdalne sterowanie za pomocą telefonu i tabletu

App: dzięki nowej aplikacji Hargassner możesz łatwo i szybko wprowadzać zmiany w systemie grzewczym lub pobierać informacje przez całą dobę. Ważne informacje są wysyłane natychmiast za pomocą wiadomości Push lub e-mail do urządzenia mobilnego. Zawsze wiesz o stanie Twojego systemu grzewczego. Ten system to krok do inteligentnego ogrzewania!
(Wymagania: bramka internetowa, smartfon z systemem Android lub iOS)